PROFESJONALNE GIĘCIE RUR PRECYZYJNYCH

aktualności


Oferujemy:
Wykonanie hydraulicznych precyzyjnych rur giętych wg dowolnego zamówienia i wzoru seryjnie lub jednostkowo na giętarkach CNC Rosenberg.
Wykonywanie cięć seryjnych rur precyzyjnych, wałków i profili frezem tarczowych przecinarkę tarczową MACC (automat precyzyjny)


Kontakt:
Pan Adam Grubczyński
Punkt sprzedaży-warsztat Złotoryja
59-500 Złotoryja
ul.Sportowa 2
tel. 0 76 8783355
fax. 0 76 8783355
telefon dyżurny: 0 501 692702
email: zlotoryja@hansa-flex.com.pl
          


HANSA-FLEX produkuje gięte precyzyjne rury przy zastosowaniu urządzeń technologicznych o najwyższych parametrach światowych z nieprzerywalnym procesem ich modernizacji.

Żeby sprostać tym szczególnym wyzwaniom ,HANSA-FLEX wybudowała w Polsce nowe centrum produkcyjne dla giętych rur precyzyjnych, złączek i końcówek specjalnych. Wszelkie podzespoły wykonywane są tutaj z precyzją sterowaną komputerowo.

W giętarkach sterowanych numerycznie rury do długości 6 metrów z najróżniejszych materiałów, takich jak stal, stal nierdzewna, miedź lub aluminium uzyskują w ciągu kilku sekund swoją ostateczną precyzyjną formę. Technika gięcia w lewo i w prawo umożliwia także wyjątkowo małe skręty promienia na trzech różnych płaszczyznach gięcia – wszystko w jednej operacji roboczej. Wyjątkowa dokładność produkcji wynosząca 0,3 mm na całej długości spełnia najwyższe wymogi w zakresie precyzji.

Żeby można było uprościć montaż i zminimalizować koszty, całe podzespoły mogą być dostosowane w formie wstępnie zmontowanej. Przy tym są realizowane nie tylko konfiguracje rur, lecz połączenia rur i węży hydraulicznych.

Dewizą HANSA-FLEX jest fachowość i profesjonalizm w działaniu, najwyższa jakość oferowanych towarów i stałe dążenie do zadowolenia odbiorców, dlatego dużą uwagę poświęca się również edukacji pracowników. Powyższe okoliczności gwarantują spełnienie przez HANSA-FLEX wysokich wymagań odbiorców jak również eksport jej produktów do ponad 30 krajów świata.

HANSA-FLEX - Kompleksowe wyzwanie ,precyzyjne rozwiązanie.

 AKTUALNOŚCI

nowości produktowe,
informacje firmowe

Węże i złącza dla przemysłu


punkt w Toruniu:
ul. Polna 150
87-100 Toruń


UWAGA!
Zmiana adresu punktu w Stalowej Woli:


ul. Kwiatkowskiego 9
37-450 Stalowa Wola


więcej >>

• Zmiana adresu punktu w Poznaniu:


ul. św. Michała 40/46
61-118 Poznań


więcej >>

• Aplikacja mobilna Hansa-Flex
więcej >>

• Jak nas widzą tak nas piszą

Zapraszamy do przeczytania artykułu o nas w miesięczniku SERWIS Expert.
więcej >>

• Profesjonalne gięcie rur precyzyjnych


Oferujemy: Wykonanie hydraulicznych precyzyjnych rur giętych wg dowolnego zamówienia i wzoru...
więcej >>

• Flexxpress - Szybki serwis mobilny


Ruchome warsztaty, umozliwiające udzielanie szybkiej pomocy na miejscu. Zawsze tam, gdzie są potrzebne. Po prostu zadzwoń pod numer...
więcej >>

• Urządzenia do napełniania akumulatorow


Sprzedaż urządzeń do napełniania akumulatorów hydraulicznych...
więcej >>


KONTAKT

mapa oddzialów w Polsce


Centrala Hansa-Flex
tel. 61 652 73 37
poz@hansa-flex.com
hansa-flex@hansa-flex.com.pl

KATALOG PRODUKTÓW (ONLINE)


Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów. Prosimy wybrać interesującą Państwa kategorię lub skorzystać z wyszukiwarki.