O FIRMIE

zakres działalności
Szanowni Państwo,
HANSA-FLEX jest wiodącym dostawcą części zamiennych i producentem elementów połączeniowych hydrauliki siłowej. Z ponad 430 warsztatami - punktami sprzedaży w 37 krajach na 5 kontynentach oraz 305 serwisami mobilnymi tworzymy sieć punktów za pośrednictwem których, nasi klienci uzyskują szybką pomoc i dostęp do wszechstronnych zasobów magazynowych. Każdy punkt sprzedaży wyposażony jest w magazyn z ponad 8.000 pozycji różnego rodzaju produktów i zestawem maszyn do produkcji przewodów hydrauliki siłowej.
HANSA-FLEX z ponad 3000 wykwalifikowanymi pracownikami zapewni Państwu natychmiastowe wykonanie zlecenia. Centralny magazyn Hansa-Flex z ponad 40.000 pozycjami artykułów znajduje się w Niemczech w Bremen, gdzie w roku 1962 rozpoczęła działalność Hansa-Flex Hydraulik GmbH & Co.
Od 1 czerwca 1994 działamy na polskim wymagającym rynku z centralnym magazynem oraz centrum szkoleniowym w Poznaniu. Systematycznie wprowadzamy nowe technologie - centrum gięcia rur precyzyjnych w Złotoryi oraz usługi na potrzeby naszych kontrahentów i partnerów - "Szybki serwis samochodowy" jako ruchomy warsztat wyposażony w najnowsze maszyny do produkcji przewodów hydrauliki siłowej i niezbędne elementy wykonuje usługę bezpośrednio u klienta, "Projektowanie i wykonywanie instalacji, agregatów, siłowników, zasilaczy". Jesteśmy gotowi na każde wezwanie i gwarantujemy nieprzerwaną pracę Państwa maszyn i sprzętu. Jako partner ponad 125.000 aktywnych klientów różnych branż, znajdujemy się w czołówce światowych firm z dziedziny hydrauliki siłowej.

Dołączcie Państwo do naszej grupy klientów, a uzyskacie produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Elementy systemu jakości: HANSA-FLEX posiada wymagane dopuszczenia i certyfikaty zapewniające stałą kontrolę nad procesami wytwarzania produktów. Wdrożony system ISO 9001:2008 potwierdza nasze atuty: terminowość, niezawodność, wysoki standard usług i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz czekamy na pytania z Państwa strony.AKTUALNOŚCI

nowości produktowe,
informacje firmowe

Węże i złącza dla przemysłu


więcej >>

• Aplikacja mobilna Hansa-Flex
więcej >>

• Jak nas widzą tak nas piszą

Zapraszamy do przeczytania artykułu o nas w miesięczniku SERWIS Expert.
więcej >>

• Profesjonalne gięcie rur precyzyjnych


Oferujemy: Wykonanie hydraulicznych precyzyjnych rur giętych wg dowolnego zamówienia i wzoru...
więcej >>

• Flexxpress - Szybki serwis mobilny


Ruchome warsztaty, umozliwiające udzielanie szybkiej pomocy na miejscu. Zawsze tam, gdzie są potrzebne. Po prostu zadzwoń pod numer...
więcej >>

• Urządzenia do napełniania akumulatorow


Sprzedaż urządzeń do napełniania akumulatorów hydraulicznych...
więcej >>


KONTAKT

mapa oddzialów w Polsce


Centrala Hansa-Flex
tel. 61 652 73 37
poz@hansa-flex.com

KATALOG PRODUKTÓW (ONLINE)


Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów. Prosimy wybrać interesującą Państwa kategorię lub skorzystać z wyszukiwarki.